5 Haziran 2014 Perşembe

Maybelline the Colossal GO EXTREME! Volum' Maskara


         Maskara denince akla ilk gelen marka Maybelline oluyor. Çünkü hem fiyatları uygun hem de kaliteli. Bugün Odak Parfümerinin önünden geçerken bi kampanya gözüme çarptı. GO EXTREME! ve ROCKET indirime girmiş.Tanesi 9.90 mış. Çok şaşırdım çünkü Watsons ve Gratislerde 15.75 olan maskaralar Odak'ta bu kadar uygun.Yakınınızda Odak varsa kaçırmayın derim keza iki maskaradan biri mutlaka size uygundur. 

       Gelelim GO EXTREME! e.Fotoğrafta göreceğiniz gibi klasik Maybelline maskaralarından ambalaj olarak hiçbir farkı yok. Fırçası fazla büyük, bu yüzden H&M maskara gibi bulaşma problemi yaratıyor.Ayrıca kirpikleri ayırmıyor biraz yapıştırabiliyor. Eğer kirpik ayırmak için özel bir fırçanız ya da ROCKET maskara gibi fırçası olan bir rimeliniz varsa sorun yok. Beğendiğim yanıysa gerçekten kirpiklere hacim verebilmesi. Ayrıca kendi kirpiklerim çok kıvrık olmadığı halde GO EXTREME! bu sorunun üstesinden geldi.  

                               
Alınır mı diye düşünürsek.. Bulaşma ve yapışmayı dert etmiyorsanız alınır ama fiyatına göre Rocket daha iyi bir seçenek oluyor.                                        
                                             
                                                         ROCKET - GO EXTREME! - FALSIES


Blogumu takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz :)
instagram: makeuphil

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder