18 Haziran 2014 Çarşamba

YVES ROCHER Grand Rouge Lipstick - 72. Rose Hale Yves Rocher doğal ve bitkisel içeriğiyle en çok tercih edilen kozmetik ve bakım markalarından biri. Bugün de bu güzel markanın bir rujunu inceleyeceğiz.

Yves Rocher is the most common cosmetics and skin care brand with natural and herbal ingredients.Today I'm going to show you  one of the lipsticks from this brand.
Grand Rouge Lipstick - 72.Rose Hale

Adından da anlaşılacağı gibi gül kurusu bir rengi var. Ayrıca kokusu da muhteşem ne çok şekerli ne çok hafif.Nude ruj ararken bir anda bunu buluverdim.Aslında içinde pembelik olmayan bir ürün tercih ediyordum fakat bunun gerek yapısı gerekse içeriği beni çok etkiledi.Dudak çizgilerimize dolmasa da pürüzsüz durmuyor.Doğal dudak dokusu korunuyor bir bakıma :) Hergün kullanıma uygun ve vazgeçilmezler arasına girebilecek bir ruj. Flormar 201 nolu kalemle renkleri çok uymasa da dudakta çok uyumlular.

While I was looking for a nude lipstick , I found this dusty-rose colored lipstick.I wasn't sure about this product but when I used it, I knew this product would be number one for me.I think it is available for daily using. Also it is suitable for fair skins.I use Yves Rocher and Flormar no 201 waterproof lipliner together. Their colors are not very compatible but I love them together.At the end I can say it has the smoothest application ever.


Blogumu takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz :)

If you want to follow my blog, you can click here.

instagram: makeuphilHiç yorum yok:

Yorum Gönder