3 Temmuz 2014 Perşembe

Flormar Satin Matte ve Jelly Look Serisi

Herkese merhaba! Ilk oje yazımda hevesle aldığım Flormar'ın özel seri ojelerinden bahsedeceğim. Öncelikle Satin Matte serisinden Havana ile başlamak istiyorum. Satin Matte ojeler adından da anlaşılacağı üzere hem içinde ışıltı barındırıp hem de mat özelliğe sahipler. İçi minik simlerle dolu. Özellikle "Havana" rengi çok tutulanlardan. Curry hariç diğer renklerini almayı düşünmüyorum sanırım, gözüme güzel gelmediler. Zor kuruduğunu söyleseler de, ben iki kat sürdüm ve katlar arasında birkaç dakika bekledim, yaklaşık 10 dk da zorlanmadıkça bozulmayacak duruma geldi.Altına koyu renk bir oje sürülünce de (ben yeşil kullandım) , gayet güzel oluyor. Siz de ojenizde farklı renk yansımaları istiyorsanız ilk katı farklı bir renk seçebilirsiniz. 

Hi everyone, this is my first nail polish post and I am excited about my new ones from "Flormar". First of all, I am going to start "Satin Matte" polishes. One of the most bought color is "Havana" from Satin Matte. I choose it because I saw on the nail disk and I was dying for it. It has a glitter, however it provides matte finish. Havana looks like having brown and gold shimmery but also it has green and black undertone.I think it dries quickly, no longer 10 minutes. If you polish green or black nailpolish as a basic, it has a different and good result.


Havana - Sky Blue - Salmon Pink - Ruby
Gelelim Flormar "Jelly Look"lara.. Kapaklarının oje renginde olmasıyla kendine aşık edip birçok rengini aldıran seri. Flormar standlarının önünden geçince gözüme ilk çarpan ojeler:) fırçası diğer ojelerden farklı daha kalın ve sürümü kolay. Ancak tek katta başarısız oje. Eğer tırnak yapınız benimkiler gibi pürüzlü ise mutlaka ojeyi uygulamadan önce taban olarak şeffaf oje sürün. Öyle yaptığınızda yoğun ve ıslak bir görüntü oluşuyor. Jelly look serisinden Sky Blue , Salmon Pink ve Ruby rengini aldım sıradaki rengim Coral Red(turuncu). Onu da sizlerle paylaşmak dileğiyle .. 

And.. I want to share with you other lovely polishes. They has been also flormar but different names. Jelly Look!! Yes they look like wet and I love them so much. I am falling love with them. Their brushes are thinner and larger than others. It provides easy polishing. I polished twice but it is not enough for my nails. If I want to wet look, I have to polish thrice or transparent nailpolish as a basic.Also it dries quickly. I hope you like this post. Don't forget to follow my blog:) 

Iyi günler dilerim 😘
Have a nice day xoxo :)  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder